Glas1 Stockholm AB

Ring oss

08-711 17 40

Maila oss

info@glas1.se

Besöksadress

Myrängsvägen 65, 141 37 Huddinge

Info för fakturor

Maila fakturor hit

faktura@glas1.se

Fakturaadress

Myrängsvägen 65, 141 37 Huddinge
Alla fakturor måste vara märkta med vår beställares för- och efternamn samt ett arbetsordernummer/projektnummer. Om dessa uppgifter inte finns med kommer vi att returnera fakturan till er. Vid ny eller kompletterad faktura kommer vi att tillämpa betalningsvillkor 30 dagar från den nya ankomst dagen.

Förfrågan

Fyll i formuläret nedan så hör vi av oss
(Endast företag)

10 + 12 =

Rikard Grisslemark

Rikard Grisslemark

Regionchef, Stockholm

073 – 511 31 00 / rikard@glas1.se
Paula Abelt

Paula Abelt

Kalkyl- & inköpschef, Stockholm

073 – 511 31 03 / paula@glas1.se
Tommy Välilä

Tommy Välilä

Projektledare, Stockholm

070 – 570 10 79 / tommy@glas1.se
Patrick Virtanen

Patrick Virtanen

Projektledare, Stockholm

patrick@glas1.se

Lotta Modin

Lotta Modin

Ekonomichef, Stockholm

08-711 17 40 / lotta@glas1.se
Line Jern

Line Jern

Ekonomiassistent, Stockholm

08-711 17 40 / line@glas1.se

Start  |  Om oss  |  Arbetsområden  |  Projekt  Kontakta oss  |  Jobba hos oss  |  Nyheter

Hitta oss på sociala medier

Följ vår vardag, ta del av senaste nyheterna och se påbörjade, pågående och avslutade projekt.

Copyright © Glas1 Stockholm AB. Alla rättigheter förbehålls.   

Org.nr. 556400-8109

Om Glas1

Vi är Glas1, företaget med inriktning på entreprenad och service åt byggföretag, fastighetsägare, förvaltare samt kommuner och statliga verk. Vi levererar i stora och små projekt, målet är alltid att ni som kunder ska känna er trygga med oss som samarbetspartner.

Läs mer...

Hemsida av Henrik Granholm